DHL zatrudnia ponad 38000 tysięcy pracowników i działa 220 krajach na całym świecie. Paczki dostarczane przez DHL trafiają do mieszkańców wielkich metropolii, małych górskich wiosek oraz pustynnych pustkowi. Firma DHl została założona w 1969 roku przez Adriana Dalseya, Larrego Hillbloma i Roveta Lynna. Trzech przyjaciół nie miało pojęcia o ogromnym wpływie ich działalności na współczesną logistykę. Firma DHL to branżowy potentat i prekursor, który nie boi się wdrażania nowatorskich rozwiązań logistycznych i spedycyjnych.

Do zasług DHL, które miały ogromny wpływ na współczesny rynek usług kurierskich, należy wprowadzenie ekspresowych przesyłek lotniczych. To pierwsze przedsiębiorstwo, które zdecydowało się na tak śmiały krok i zaproponowało klientom hurtowym i detalicznym szybkie dostawy paczek wysyłanych do innych krajów samolotami. Polscy klienci dobrze oceniają pracę DHL. To firma świadcząca usługi na wysokim poziomie. Umówienie kuriera DHL za pośrednictwem serwisu Epaka.pl pozwoli na obniżenie ceny usługi i nie wpłynie na czas oraz jakość świadczonej usługi.

Cennik przesyłek DHL: profesjonalne usługi kurierskie w przystępnej cenie

Cennik firmy DHL jest obszerny i zróżnicowany. Każda z wysyłanych paczek podlega indywidualnej wycenie. Na cenę nadania paczki składają się: waga, wymiary oraz kształt przesyłki. Podając dane paczki w wyszukiwarce kurierów Epaka.pl, szybko dowiemy się, ile zapłacimy za nadanie przesyłki krajowej lub międzynarodowej. Wieloletnie doświadczenie na rynkach całego świata sprawia, że DHL jest w stanie zaoferować szybkie dostarczenie paczki w doskonałej cenie. Niedawno przewoźnik rozpoczął otwieranie na terenie naszego kraju punktów DHL Parcel, w których można odebrać przesyłkę To doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych i takich, które nie lubią oczekiwać na kuriera w domu.

Obecnie sieć punktów odbioru DHL Parcel liczy ponad 6500 punktów i jest nieustannie rozwijana. Paczki DHL można odbierać w dużych miastach, lecz sieć punktów przewoźnika obejmuje także małe miasta i wsie. DHL to jeden z najlepszych kurierów. Firma jako pierwsza zaczęła oferować wygodne doręczenie paczki do sąsiadów czy późne dostawy przesyłek. Kurierzy DHL nie mają problemu z dostarczaniem paczek do godziny 22, jeśli klient wybrał i opłacił taką właśnie opcję.

Usługi kurierskie DHL: rewolucja w śledzeniu paczek

DHL to branżowy potentat w dziedzinie usług kurierskich. Firma posiada prosty w obsłudze system informatyczny, który uchodzi za jeden z najnowocześniejszych w całej Europie. Po nadaniu paczki i wygenerowaniu jej indywidualnego numeru możemy w łatwy sposób śledzić jej drogę. To rozwiązanie cenią sobie osoby, które nadają wartościowe przedmioty i martwią się o ich dostawę. Śledzenie przesyłki to doskonała opcja dla klientów sklepów internetowych, którzy z niecierpliwością czekają na zamówione produkty.

 

Śledzenie przesyłki to autorska opcja firmy DHL, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Dziś z takiej opcji korzystają praktycznie wszystkie firmy kurierskie. DHL nie jest najtańszym przewoźnikiem, jednak w łatwy sposób można obniżyć cenę dostawy paczki realizowaną przez niego. Jak o zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę pośrednika usług kurierskich Epaka.pl. Booker bazuje na kontraktach z najlepszymi firmami kurierskimi i oferuje rabaty niedostępne dla klientów detalicznych czy małych przedsiębiorców. Zewnętrzny serwis do zamawiania kurierów ma prosty w obsłudze interfejs, z którego obsługą poradzi sobie każdy.

Zamawianie kuriera DHL u pośrednika: jak obniżyć cenę nadania paczki?

Serwis Epaka.pl od początku swojej działalności ściśle współpracuje z firmą DHL, która jest wiodącym dostawcą usług kurierskich w Polsce i na świecie. Oferta firmy pochodzącej z Ameryki łączy atrakcyjne ceny nadawania paczek z szybkim czasem ich dostarczania. Najlepsze ceny paczek DHL są dostępne dla klientów zewnętrznych serwisów zrzeszających najpopularniejsze firmy kurierskie. Zamawianie kuriera przy pomocy bookera jest szybkie i proste. Epaka.pl oferuje liczne opcje dodatkowe oraz ubezpieczenie przesyłki.

Nadanie paczki jest możliwe z urządzenia mobilnego lub komputera. Kto zaoszczędzi na zamawianiu kuriera DHL w serwisie zewnętrznym? Oferta portalu jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorców oraz osób prywatnych. W imieniu klientów serwisu oferującego usługi kurierskie negocjowane są znaczne rabaty pozwalające na wysłanie paczki krajowej lub zagranicznej 10, 20, 30, a nawet 40% taniej. Szybkie i tanie nadawanie przesyłek to cel działalności Epaka.pl. Z usług serwisu korzystają tysiące osób. Z każdym miesiącem zwiększa się liczba klientów zainteresowanych wysłaniem paczki za pośrednictwem Epaka.pl. Przekonaj się, jak wiele możesz zaoszczędzić, korzystając z usług bookera usług kurierskich. Poznaj cenniki paczek i listów, które do tej pory były dostępne tylko i wyłącznie dla dużych firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + osiem =