W naszym kraju działa wiele firm kurierskich. Ich oferty różnią się cenami i zakresem świadczonych usług. W morzu ofert trudno znaleźć najlepszą i najtańszą. Przy wyborze firmy kurierskiej najczęściej kierujemy się ceną usługi. Ważnymi czynnikami są także opcje dodatkowe, szybkość dostarczenia przesyłki oraz poziom obsługi klienta. Dobrym sposobem na obniżenie ceny nadania paczki w jednej z wiodących firm kurierskich jest skorzystanie z platformy internetowej Epaka.pl. Portal zrzesza wszystkich kurierów, którzy cieszą się dużą popularnością wśród polskich klientów i umożliwia nadanie paczki krajowej oraz zagranicznej.

Skorzystanie z usług bookera kurierskiego pozwoli na zdecydowane obniżenie kosztów nadania paczki. Który kurier świadczy najlepsze usługi na krajowym i międzynarodowym rynku? Dlaczego warto powierzyć realizację dostawy firmie zewnętrznej? Na co zwrócić uwagę podczas szukania odpowiedniej firmy kurierskiej? Dzisiejszy post pozwoli Ci na znalezienie najlepszego kuriera w Polsce.

 

Usługi kurierskie DHL: niemiecka jakość i szybka dostawa przesyłek

 

Jedną z najpopularniejszych firm kurierskich, które działają na terenie naszego kraju, jest DHL. To niemiecka firma świadcząca nowoczesne usługi kurierskie i logistyczne. Chętnie współpracują z nią osoby prywatne oraz różnego rodzaju firmy. Wysyłkę za pośrednictwem DHL realizuje także wiele sklepów internetowych. W ofercie DHL są przesyłki drogowe, morskie i lotnicze. Wieloletnia obecność na globalnych rynkach sprawiła, że DHL stał się światowym potentatem w branży usług kurierskiej.

Obecnie jego placówki możemy spotkać w aż 220 krajach na całym świecie. DHL świetnie radzi sobie z dostarczaniem przesyłek krajowych oraz zagranicznych. Nie straszne mu nietypowe zlecenia jak wysłanie wielkogabarytowych paczek na Madagaskar czy dostarczenie dokumentów do amazońskiej dżungli. DHL dopuszcza rozmaite formy rozliczeń, które są wygodne dla klientów detalicznych oraz wszelkiego typu firm.

 

DPD: kurier cieszący się świetnymi opiniami klientów

 

DPD to kolejna z niemieckich firm, które dostarczają przesyłki na terenie naszego kraju. Ten doświadczony spedytor obsługuje zlecenia na dostawę paczek na wszystkich kontynentach. Jego oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, którzy mają potrzebę nadania jednej przesyłki oraz firm i instytucji nadających wiele paczek każdego dnia. Ceny usług kurierskich DPD można łatwo obniżyć, zamawiając kuriera przez portal Epaka.pl.

Taki booker jest związany z DPD umową, dzięki której ma dostęp do wysokich rabatów niedostępnych dla klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorców. DPD cieszy się doskonałymi opiniami klientów. Nadanie paczki za pośrednictwem tego przewoźnika kosztuje niewiele ponad 10 złotych. Oczywiście mówimy tu o przesyłce, której waga nie przekracza 1 kilograma.

 

Inpost: dobry kurier w dobrej cenie

 

Inpsot cieszy się ogromną popularnością wśród polskich klientów. Pierwszym skojarzeniem, jakie przychodzi nam na myśl, gdy widzimy charakterystyczne logo tej firmy, są paczkomaty, które zrewolucjonizowały e-handel i formy dostawy produktów kupowanych na aukcjach internetowych. Obok dostawy do paczkomatów, Inpost oferuje także profesjonalne usługi kurierskie. Cena przesyłki kurierskiej w Inpost będzie niższa, jeśli kurier zostanie zamówiony przez portal Epaka.pl. Firma kurierska Inpost świadczy rozmaite usługi spedycyjne i logistyczne.

Jedną z jej zalet jest możliwość odbioru paczki bezpośrednio z domu nadawcy i dostarczenie jej do paczkomatu. Z automatycznych skrytek pocztowych chętnie korzystają osoby, które są zabiegane i nie mogą pozwolić sobie na oczekiwanie na kuriera w ciągu dnia. Według badań, które w 2017 roku przeprowadził Polski Instytut Badań Jakości, Inpost to najtańszy kurier w Polsce. Ceny paczek nadawanych do paczkomatu nieznacznie przekraczają 10 zł. Inpost to firma przyjazna klientowi oferująca najwyższy poziom obsługi.

 

UPS: usługi kurierskie oparte o amerykańskie know-how

 

UPS to jedna z najlepszych firm kurierskich, jakie działają na terenie Polski. Została założona w 1907 roku i była jedną z pierwszych tego typu firm na świecie. Ponad 100 lat obecności na rynkach i nieustanne rozszerzenie oferty sprawiło, że UPS przedsiębiorstwem wartym miliardy dolarów. UPS to globalna firma, która dostarcza paczki na wszystkich kontynentach. Umówienie paczki UPS przez Epaka.pl to spora oszczędność.

Booker usług kurierskich jest związany z przewoźnikiem umową, która pozwala zaoferowanie rabatów dla klientów biznesowych oraz detalicznych. Loga UPS kojarzone są na całym świecie, a firma cieszy się doskonałymi opiniami klientów. UPS ma na swoim koncie wiele nagród branżowych. Firma śmiało może zostać określona mianem lidera usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych na świecie. Przez magazyny UPS każdego dnia przechodzą towary warte miliony dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 12 =