Szukasz sposobu na tanie i szybkie wysłanie paczki do USA? To prostsze niż myślisz. Przesyłki kurierskie do Stanów Zjednoczonych szybko docierają do odbiorców. Paczka nadana z Polski w krótkim czasie trafia na lotnisko i ekspresowo dociera do odbiorcy w dowolnym mieście na terenie USA. Pakowanie ekspresowej przesyłki lotniczej do Ameryki powinno być przemyślane. Mniejsza paczka to niższa cena wysyłki. Przesyłki kurierskie do USA nie muszą być drogie. Ich cena często jest znacznie korzystniejsza niż w przypadku paczek pocztowych.

Poznaj cennik wysyłki paczek za ocean i wybierz odpowiedni dla siebie wariant. Paczki do USA mogą być wysyłane także drogą morską. To tańsza, lecz dłuższa opcja na dostarczenie towaru z Polski do Ameryki. Chcesz poznać szczegóły dotyczące wysyłania paczek do Stanów Zjednoczonych? Przygotowaliśmy kompleksowy poradnik, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Wysyłka paczki do Stanów Zjednoczonych: podstawowe informacje

Proces nadawania przesyłki do USA nie różni się od tego, który służy przesyłkom krajowym i zagranicznym, w Unii Europejskiej. Wielu Polaków ma bliskich mieszkających w Ameryce. Z tego powodu w czasie świąt, urodzin i wielu innych okoliczności konieczne bywa wysłanie paczek do USA. Wybór profesjonalnej firmy kurierskiej, która zajmuje się transportem przesyłek do Stanów Zjednoczonych to pełnia bezpieczeństwa i gwarancja, że przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Znalezienie przewoźnika, który będzie prowadził doręczenie przesyłki, nie jest trudne. Od lat zajmujemy się transportem i logistyką. Blog dostarczepaczke.pl to kompendium wiedzy na temat wysyłania paczek do różnych miejsc na całym świecie.

Szybka dostawa przesyłki: jak wysłać paczkę do USA?

Wysyłanie przesyłek za ocean kojarzy Ci się z wieloma tygodniami oczekiwania? Planujesz wysyłkę paczki do USA i boisz się, że towary do niej włożone ulegną zepsuciu podczas transportu? Musisz pilnie wysłać dokumenty lub prezent do Ameryki? Wysyłanie paczek do USA nie musi oznaczać transportu trwającego wieki. Nowoczesne firmy kurierskie działają znacznie bardziej efektywnie.

Paczka nadana z Polski może zostać dostarczona do adresata w Nowym Jorku, Chicago, Miami, Los Angeles lub Filadelfii nawet w 48 godzin od momentu nadania. Wypełnienie formularza na stronie internetowej pozwoli na zamówienie kuriera. Pracownik firmy może mieć przy sobie dokumenty przewozowe. Skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy i nadanie przesyłki przez internet pozwoli osobom zapracowanym na zaoszczędzenie czasu. Wysyłanie paczek do USA nigdy nie było tak proste!

 

Jak wysłać paczkę do USA i ile to kosztuje?

Koszty wysyłki paczki do USA mogą wahać się od 100 zł do nawet kilku tysięcy. Wszystko zależy od wymiarów, wagi paczki oraz środka transportu, jakim przesyłka dotrze do Stanów Zjednoczonych. Firmy kurierskie zajmujące się dostarczaniem paczek do Ameryki korzystają z samolotów i statków. W przypadku ekspresowej dostawy paczek do USA najlepszy będzie transport lotniczy. Profesjonalne firmy oferują możliwość wysyłania paczek ekspresowych do USA w bardzo korzystnych cenach.

Niezależnie od tego, czy przesyłka ma zostać dostarczona do jednej z dużych metropolii, czy do mniejszych miejscowości termin realizacji zamówienia może wynieść nawet 48 godzin. Cennik wysyłki paczek do USA zawiera szczegółowe dane na temat całkowitych kosztów nadania przesyłki z Polski do Stanów Zjednoczonych. Przed przygotowaniem paczki do wysłania warto nabyć odpowiednie wypełnienia i wytrzymały karton, który pomieści wszystkie przedmioty.

Nadanie paczki do USA jest szybkie i proste. Wystarczy wypełnić formularz na stronie firmy kurierskiej i czekać aż jej pracownik pojawi się pod wskazanym adresem. Jak wysłać paczkę do USA i nie zapłacić za nią dużo? Wystarczy wybrać odpowiedniego dostawcę, który zagwarantuje najlepsze ceny na rynku. Profesjonalne firmy kurierskie, specjalizujące się w przesyłkach międzykontynentalnych oferują ubezpieczenie paczek. Nadając przesyłkę za ich pośrednictwem, masz pewność, że w razie uszkodzenia otrzymasz zadośćuczynienie.

 

Jakich towarów nie można wysłać do USA?

Istnieje wiele towarów, których nie wolno przesyłać w paczkach do USA. Lista towarów zakazanych jest definiowana prawem panującym na terenie całych Stanów Zjednoczonych i może różnić się w zależności od regionu. W przesyłce do USA nie mogą znajdować się papierosy, alkohol i żadne substancje odurzające. W paczkach do USA nie wolno umieszczać także żadnych materiałów łatwopalnych i wybuchowym.

Z Polski do Ameryki nie wyślemy również broni, naboi i różnych elementów wyposażenia samochodu, takich jak pasy bezpieczeństwa, silniki i poduszki powietrzne. Prawo panujące na terenie Stanów Zjednoczonych zabrania wysyłania w paczkach wszelkiego typu materiałów niebezpiecznych i baterii oraz gazów, płynów i aerozoli. Zakaz dotyczy lakierów do paznokci, dezodorantów i lakierów do włosów. Pełną listę towarów, których nie można wysyłać do USA, otrzymają Państwo od naszych handlowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × pięć =