Epaka.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i do swojej oferty wprowadza przesyłki międzynarodowe do dowolnego miejsca na terenie Anglii. Jak wysłać paczkę do Anglii? To łatwe i szybkie. Przygotowując się do wysłania przesyłki do Wielkiej Brytanii, pojawia się kilka korzystnych opcji. Aby wycenić paczkę do UK, wystarczy odwiedzić stronę firmy kurierskiej, podać wymiary oraz wagę przesyłki i sprawdzić jej orientacyjny koszt. Na stronie pojawią się informacje o czasie odbioru i doręczenia nadawanej paczki.

Paczka do Anglii: ile kosztuje nadanie przesyłki do UK?

Paczki do UK, wysyłane za pośrednictwem serwisu Epaka.pl, szybko docierają do odbiorców mieszkających w dowolnym mieście Zjednoczonego Królestwa. Wybierając spośród ofert najpopularniejszych firm kurierskich, szybko znajdziesz najtańszą i najlepszą opcję na sprawne wysłanie paczki do UK. Przesyłki wyceniane są w zależności od wagi, kształtu i wielkości. Firmą, która dostarczy paczkę do Anglii, jest między innymi InPost lub GLS. Oferta tych firm dotyczy przesyłek, których waga dochodzi do pięciu kilogramów.

Niewielkie i lekkie przesyłki wysyłane na Wyspy Brytyjskie mają doskonałe ceny, a wysyłaniem przesyłek na trasie Polska — Wielka Brytania zajmuje się wiele firm. Nie ma znaczenia, z jakiego miasta wysyłana jest przesyłka – ceny paczki do UK są przystępne dla mieszkańców Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz wszystkich mniejszych miast i wsi.

Koszty przesyłek do Anglii rozpoczynają się od kwoty wynoszącej niewiele ponad pięćdziesiąt złotych. Lekkie paczki do UK wysłane za pośrednictwem firmy InPost muszą ważyć do jednego kilograma, wtedy ich cena będzie niższa niż sześćdziesiąt złotych. Decydując się na wysłanie większej paczki, która będzie zapakowana w karton o wymiarach 60x40x40 cm, cena również będzie okazyjna. Dobre ceny paczek do UK ma także kurier GLS. Firma pozwala na wysyłanie paczek o różnorodnych rozmiarach, często oferując klientom promocyjne ceny. Jak wysłać paczkę do UK i nie przepłacić? Wystarczy skorzystać z prostego w obsłudze formularza na stronie Epaka.pl.

Tanie paczki do UK: Epaka.pl to wygoda i ekspresowa dostawa przesyłki
Nowoczesny i prosty w obsłudze serwis Epaka.pl umożliwia sprawną wysyłkę paczki do Zjednoczonego Królestwa. To popularny kierunek emigracyjny wśród Polaków z dużych miast, miasteczek i wsi. Dlatego tak wiele firm obsługuje transport paczek na trasie Polska-Anglia. Korzystając z wieloletniego doświadczenia zawodowego kurierów i spedytorów, możliwe jest ekspresowe nadanie przesyłki do UK.

Złożenie zamówienia na wysyłkę paczki do Anglii jest proste i zajmuje tylko kilka minut. Wszystko dzięki nowoczesnemu systemowi Epaka.pl. Po wypełnieniu formularza na stronie internetowej i wyborze przewoźnika konieczne będzie wydrukowanie etykiety. Istnieje możliwość, by kurier przyjechał po przesyłkę z przygotowanym listem i nakleił go na paczkę w obecności klienta. Potwierdzenie nadania i terminu odbioru paczki do UK może być dostarczone na adres e-mail nadawcy.

Możliwe jest także śledzenie przesyłki na stronie firmy kurierskiej. Dobrą opcją dla osób zapracowanych, które nie mają dużo wolnego czasu, jest umówienie kuriera z wcześniej przygotowaną etykietą. Opcja ta sprawdzi się także wtedy, gdy nie posiadamy w domu drukarki. Wszystkie przesyłki zamówione na stronie internetowej Epaka.pl dostarczane są do centrum logistycznego wybranej firmy kurierskiej. Proces sortowania paczek jest szybki, dzięki czemu już po 24 godzinach przesyłki znajduje się we właściwej podróży do UK.

Jak spakować paczkę do UK?

Pakowanie międzynarodowych przesyłek kurierskich nie różni się od tych, które wysyłamy w kraju. Do poprawnego opakowania prezentu, dokumentów i innych przedmiotów, które chcesz wysłać do Anglii, posłużą koperty i kartony. W przypadku dużych i cięższych paczek warto skorzystać z pudeł z wielowarstwowego kartonu. Zapewni to pełne bezpieczeństwo przewożonym towarom. Każda paczka do Anglii powinna być ubezpieczona. Ubezpieczenie paczki międzynarodowej nie jest drogie, a stanowi doskonałe zabezpieczenie na wypadek zagubienia przesyłki lub powstania szkody transportowej.

Jak wysłać paczkę do Anglii? To naprawdę proste. Profesjonalny serwis Epaka.pl umożliwia ekspresową wysyłkę dowolnych rzeczy na teren UK. Pakowanie paczki powinno być przemyślane. Cięższe przedmioty z reguły umieszcza się na dole, a lekkie u góry. Do zabezpieczenia przesyłki przed niepowołanym otwarciem podczas transportu posłużą taśmy klejące. Mocna taśma będzie dodatkowym zabezpieczeniem kartonu na czas transportu. Ważne, by paczka miała regularny kształt.

Nadawanie niestandardowych paczek do UK wiążę się z dodatkowymi kosztami. Chcąc wysłać do UK paczkę z delikatnymi towarami, należy zaznaczyć stosowną opcję w formularzu na stronie internetowej serwisu Epaka.pl. Nadawanie przesyłek międzynarodowych jest prostsze niż Ci się wydaje, a wysyłka paczki do Anglii z pewnością ucieszy Twoich bliskich przebywających poza granicami kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 5 =