Chcesz wysłać paczkę z Polski do Niemiec? To nie problem. Wiele firm kurierskich świadczy takie usługi, a ich ceny są przystępne. Na cenę przesyłek kurierskich wysyłanych z Polski do Niemiec składa się wiele czynników. Jednym z nich jest odległość, jaką musi pokonać taka przesyłka międzynarodowa. Korzystając z serwisów pośredniczących między klientem i kurierem, można sporo zaoszczędzić. Ceny przesyłek z Polski do Niemiec mogą być naprawdę niskie, jeśli skorzystamy z usług bookera usług kurierskich, jakim jest serwis Epaka.pl.

Cenniki firm kurierskich działających na europejskim rynku są niezwykle zróżnicowane, ale wyszukiwarka kurierów znajdzie najkorzystniejszą i najszybszą opcję dostarczenia paczki dla Ciebie. Nieważne, czy chcesz wysłać przesyłkę firmową, czy prezent dla kogoś z rodziny. W każdym przypadku skorzystanie z usług bookera będzie dla Ciebie korzystne. Przesyłanie paczek zagranicznych za pośrednictwem poczty trwa wieki i jest dość drogie. Sprawdź, jak wysłać paczkę do Niemiec i nie przepłacić.

Paczka z Polski do Niemiec — ile kosztuje przesyłka kurierska?

Istnieje kilka opcji taniego i szybkiego wysyłania paczek z Polski do Niemiec. Jeśli szukasz bezpiecznego i niedrogiego sposobu na nadanie paczki do zachodniego sąsiada, rozważ skorzystanie z usług firmy kurierskiej. To korzystniejsza opcja od wysyłania przesyłki w placówce pocztowej lub opłacania zlecenia na paczkę nadawaną u kierowcy autobusu. Paczki z Polski do Niemiec to popularne zlecenia u kurierów. Wielu Polaków mieszka i pracuje na terenie Niemiec, dzięki czemu wysyłanie paczek do tego kraju jest przystępne cenowo.

Na plus działa także odległość. Niemcy to duży kraj, jednak odległości dzielące zachodnią Polskę od stolicy Niemiec nie należą do dużych. Zależy Ci na obniżeniu opłaty za paczkę zagraniczną? Korzystając z usług bookera usług kurierskich Epaka.pl, szybko znajdziesz najtańszą opcję wysłania przesyłki do Niemiec. Dużą zaletą korzystania z usług kurierskich jest brak konieczności wychodzenia z domu. Nadając paczkę pocztową, należy udać się do placówki, w której często ciągną się długie kolejki. W skrajnych przypadkach wizyta na poczcie może zająć nawet kilka godzin. Umówienie odbioru kuriera, który dostarczy przesyłkę do Niemiec, zajmuje kilka chwil i jest zdecydowanie bardziej opłacalne.

Booker usług kurierskich Epaka.pl oferuje konkurencyjne stawki. Klienci detaliczni mogą liczyć na duże rabaty. Oferta bookera zawsze będzie korzystniejsza niż ta, którą można znaleźć na stronie firmy kurierskiej. Bookerzy działają na prostej zasadzie – podpisują umowy z firmami kurierskimi i dzięki temu, że każdego miesiąca obsługują wiele zamówień na wysyłkę paczek krajowych i zagranicznych, mogą negocjować warunki. Cena paczki międzynarodowej wysyłanej z Polski do Niemiec i obsługiwanej przez serwis Epaka.pl może wynieść poniżej 50 złotych. W przypadku dużych i ciężkich paczek, który waga dochodzi do 30 kg, cena przesyłki kurierskiej nie będzie wyższa niż 60 złotych.

Kurier międzynarodowy – tania paczka z Polski do Niemiec

W serwisie Epaka.pl, który skupia różne firmy kurierskie i oferuje możliwość umówienia kuriera w okazyjnej cenie, dostępnych jest kilku przewoźników, którzy świadczą usługi międzynarodowe. Należą do nich DPD, UPS i GLS. To cenieni kurierzy, którzy są dobrze znani wśród osób często zamawiających odbiór przesyłek. Zaletą korzystania z usług profesjonalnych firm kurierskich jest szybki czas dostawy przesyłki. Paczka z Polski do Niemiec dotrze do adresata w dwie doby od momentu nadania. Szukając firmy kurierskiej, która najtaniej przewiezie paczkę o wadze do 10 kg na teren Niemiec, jest UPS.

Umówienie kuriera UPS za pośrednictwem serwisu internetowego Epaka.pl pozwoli sporo zaoszczędzić. Skorzystanie z kuriera to doskonała opcja dla osób zabieganych. Alternatywne rozwiązania wymagają wizyty w placówce i stania w długich kolejkach. Przesyłki zagraniczne w Epaka.pl można nadawać naprawdę tanio. Jeśli chcesz wysłać paczkę o wadze do 31,5 kg do kogoś bliskiego, kto mieszka w Niemczech, warto wybrać ofertę DPD Classic. To właśnie ta firma najtaniej dowiezie Twoją przesyłkę. Firma kurierska DPD deklaruje, że dostarczy paczkę lub list w terminie od dwóch do pięciu dni roboczych.

Zaletą korzystania z jej usług jest darmowe ubezpieczenie paczki do 500 zł. Wysyłasz wartościowe przedmioty i zależy Ci na tym, by dojechały do Niemiec w nienaruszonym stanie? Koniecznie ubezpiecz przesyłkę i wybierz firmę DPD. Fala emigracji do Niemiec sprawiła, że u naszych zachodnich sąsiadów żyje naprawdę wielu Polaków. Trudno znaleźć osobę, która nie zna kogoś, kto wyemigrował do Niemiec. W momencie przeprowadzki lub na początkowym etapie życia w Niemczech może się okazać, że konieczne będzie wysłanie międzynarodowej paczki wielkogabarytowej. Korzystając z usług bookra Epaka.pl, nadasz tanią przesyłkę wielkogabarytową do 50 kg. Najlepsze ceny dużych paczek międzynarodowych oferuje kurier GLS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + siedem =