Szukasz taniego i szybkiego sposobu na wysłanie paczki do Chińskiej Republiki Ludowej? Wymiana handlowa z Chinami kojarzy nam się raczej z odbieraniem przesyłek z zakupami zrobionymi w popularnych serwisach sprzedażowych. Okazuje się, że nadanie paczki do Chin staje się coraz bardziej popularne. Wiele firm świadczy taką usługę. Czy jest możliwość taniego wysłania paczki do Chin? Oczywiście – bookerzy usług kurierskich tacy jak Epaka.pl oferują taką usługę. Wiele polskich firm współpracuje z przedsiębiorstwami mającymi siedziby w Chinach i co jakiś czas musi przesłać paczkę do swojego kontrahenta.

Nie ma znaczenia, czy paczkę do Chin nadaje osoba prowadząca działalność gospodarczą, pracownik firmy, czy osoba prywatna. Chiny leżą daleko od Polski i wysłanie takiej paczki nie jest najtańszą usługą. Korzystając z usług bookera można ją jednak nieco obniżyć. Wysłanie paczki do Chińskiej Republiki Ludowej będzie najtańsze, jeśli skorzystamy z serwisu Epaka.pl. Szukasz profesjonalnej firmy, która zawiezie Twoją paczkę do Chin? Nie ma problemu. Przygotowaliśmy krótki poradnik, z którego dowiesz się wszystkiego na temat wysyłania przesyłek kurierskich do tego państwa.

Epaka.pl: wyślij paczkę do Chin

Booker usług kurierskich Epaka.pl wyszedł naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu wysyłaniem paczek do Chin i wprowadził taką usługę dla użytkowników swojego portalu. Wybierając usługi od sprawdzonych bookerów, możesz śledzić przesyłkę, która jest w drodze do członka Twojej rodziny, kontrahenta lub znajomego, który mieszka na terenie Chińskiej Republiki Ludowej. Handel międzynarodowy staje się coraz popularniejszy, a Chińskie firmy chętnie współpracują z polskimi podmiotami gospodarczymi. Chiny to druga po Stanach Zjednoczonych potęga gospodarcza, z którą warto nawiązywać relacje biznesowe.

Azjaci cenią europejskich przedsiębiorców i oferowane przez nich produkty. Przed nadaniem paczki należy sprawdzić, czy chińskie prawo pozwala na obrót określonym towarem, istnieje bowiem długa lista rzeczy zakazanych, których nie można wysyłać do Chin. Należy pamiętać także, że w kraju tym działa cenzura, a co za tym idzie – nie wyślemy do niego niektórych książek i filmów. Prawo chińskie uznaje za zakazane wszystkie materiały wizualne, książki i filmy, które mogłyby być szkodliwe dla kultury i polityki Chińskiej Republiki Ludowej.

Paczka do Chin: praktyczne porady

Chiny to najgęściej zaludniony kraj na całej kuli ziemskiej. Na jego terenie znajdują się największe miasta świata, takie jak Pekin, który jest jednocześnie stolicą tego zróżnicowanego pod każdym względem kraju. Wymiana handlowa między Chinami a Polską skupia się na Szanghaju, w którym mieszkają aż 24 miliony ludzi. W Chinach znajdują się też specjalne strefy ekonomiczne, takie jak Hong Kong, który przez wiele lat był własnością Wielkiej Brytanii. W Epaka.pl szybko i łatwo umówisz kuriera, który zawiezie Twoją paczkę do Chin.

Paczka z Polski do Chin może zostać dostarczona nawet w ciągu trzech dni od momentu nadania. Podany czas dotyczy opcji ekspres. Taka paczka zostanie wysłana drogą lotniczą i szybko dotrze do adresata. W przypadku Chin, które są rozległym krajem, dostawa może wydłużyć się o kilka dni. Wiele prowincji Chińskiej Republiki Ludowej posiada słabą sieć dróg, przez co dostawa przesyłek kurierskich w określone miejsca często się przedłuża. Każdy z klientów serwisu Epaka.pl ma możliwość monitorowania miejsca, w którym znajduje się jego paczka.

Wysłanie paczki do Chin nie musi być drogie. Epaka.pl to profesjonalny booker usług kurierskich, który specjalizuje się w dostawie paczek do Chińskiej Republiki Ludowej. Serwis oferuje kilka metod płatności i naprawdę korzystne warunki współpracy. Na współpracę z Epaka.pl decydują się osoby prywatne, które jednorazowo chcą nadać paczkę do Chin oraz przedsiębiorcy wysyłający przesyłki regularnie. Podpisanie stałej umowy z bookerem wiąże się dla nich z dużymi rabatami.

Jakich towarów nie wolno wysyłać do Chin?

Dostawa paczek do Chin to złożony logistycznie proces. Taka przesyłka pokonuje znaczne odległości, a jej dostarczenie często wymaga współpracy co najmniej dwóch firm. Prawo Chińskiej Republiki Ludowej nie pozwala na dostawę wielu towarów. Oczywistymi pozycjami na takiej liście są przedmioty niebezpieczne – broń, materiały wybuchowe, substancje odurzające i wiele innych.

W paczce wysyłanej do Chin za pośrednictwem serwisu Epaka.pl nie można wysyłać także sprzętu wojskowego, żywności, w przypadku, gdy termin jej ważności zbliża się ku końcowi oraz papierosów i alkoholu. Zachęcamy do kontaktu z infolinią przed przygotowaniem paczki, która ma zostać dostarczona do Chin. Konsultanci Epaka.pl rozwieją Twoje wątpliwości odnośnie do możliwości przesłania konkretnych produktów na teren Chin i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania. Skorzystaj z Epaka.pl i wyślij paczkę do Chin szybko i tanio – polecamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + trzynaście =